Склад циклової комісії 

"Фінанси, банківська справа та страхування"

 

Голова циклової комісії - Андронюк Наталія Іванівна

  


  

 

Склад циклової комісії 

"Соціально-гуманітарних дисциплін"

 

Голова циклової комісії - Дремлюга Сергій Павлович 


 

ДУДЕНКО

Ольга Василівна

викладач соціально-гуманітарних

дисциплін

СИНЯВСЬКИЙ

Володимир Іванович

викладач історії

РОЗВАДОВСЬКА

Ірина Трохимівна

викладач георгафії

КОРЖАНОВСЬКА

Людмила Михайлівна

викладач історії  

ЦИБУЛЬСЬКА

Олена Сергіївна

викладач

МАРКОВСЬКИЙ

Броніслав Володимирович

викладач соціально-гуманітарних

дисциплін

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Іноземних мов"

 

Голова циклової комісії  -  Жібріцька Тетяна Володимирівна


 

БАРБЕЛКО

Наталія Степанівна

викладач іноземної мови

МУРЕВИЧ

Юлія Леонідівна

викладач іноземної мови

КОЛІСНІЧЕНКО

Ніна Анатоліївна

викладач іноземної мови

 

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Лінгвістичних дисциплін"

 

Голова циклової комісії - Ремболович Віктор Анатолійович 


 

РЕМБОЛОВИЧ

Людмила Леонідівна

викладач української мови та літератури

РАДЧУК

Віктор Миколайович

викладач зарубіжної літератури

РАДЧУК

Валентина Валентинівна

викладач української мови та літератури

БОНДАРЧУК

Ірина Ігорівна

викладач української мови та літератури

БЕРКУТ

Лариса Петрівна

викладач української мови та літератури

ГРУБСЬКА

Юлія Віталіївна

викладач української мови та літератури

 

 

  

Склад циклової комісії 

"Фізико-хіміко-математичних дисциплін"

 

Голова циклової комісії - Чайло Валентина Михайлівна 


 

РОДЕР

Наталія Анатоліївна

викладач математики

КУКСА

Сергій Петрович

викладач хімії

ВОЛОБУЄВА

Тетяна Сергіївна

викладач математики

ПІНЧУК

Олександр Миколайович

викладач фізики та астрономії

ЗІЛІНСЬКА

Тетяна Леонідівна

викладач хімії

ДЕМУСЬ

Іван Омелянович

викладач фізики

САВЧИШИНА

Еліна Анатоліївна

викладач математики

ЧИГРИН

Володимир Володимирович

викладач фізики

ВОЛОШИНА

Зоя Павлівна

викладач математики

 

ШЕРЕНГОВА

Тетяна Василівна

викладач біології 

 

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Фізична культура і спорт"

 

Голова циклової комісії - Булгар Микола Пантелійович 


 

ЛАТЮК

Анатолій Андрійович

викладач

АНТОНЮК

Ольга Миколаївна

викладач

ДЕМЧУК

Микола Костянтинович

викладач

ШАВЕРСЬКА

Ольга Вікторівна

викладач

ЗАМЕГА

Олександр Володимирович

викладач

СИНЕЛЬНИКОВА

Тетяна Валеріївна

викладач

 

 

 

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Економіка"

 

Голова циклової комісії - Данилюк Євгенія Євгенівна 


 

КУШНІРУК

Ольга Федорівна

викладач

БАКАНОВСЬКИЙ

Ігор Георгійович

викладач

ГНАТИШИНА

Людмила Степанівна

викладач

ГНАТИШИН

Андрій Володимирович

викладач

ШКРАБАК

Валентина Ярославівна

викладач

БЕВЗО

Олена Валеріївна

викладач

ПОВІЙЧУК

Микола Григорович

викладач

 

 

 

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Галузеве машинобудування"

 

Голова циклової комісії - Мазур Людмила Володимирівна

 


 

ВОЛОШИН

Петро Федорович

викладач

ТАРАСЮК

Валерій Васильович

викладач

КЛІМОВА

Світлана Олександрівна

викладач

КОРЕНОВСЬКИЙ

Володимир Валерійович 

викладач 

ПЕРЕУДА

Юлія Леонідівна

викладач

МОРОЗ

Віталій Сергійович

завідуючий навч.-виробничою

майстернею

 

ВАСИЛЮК

Дмитро Георгійович

викладач

 

 

РІШАН

Володимир Рудольфович

викладач

РІШАН

Тетяна Сергіївна

викладач

ДУДЧУК

Микола Миколайович

викладач

АНДРІЙЧУК

Ірина Іванівна

викладач

ІСТЮНЬКІН

В'ячеслав Анатолійович

викладач

КУХАРУК

Олена Миколаївна

викладач

 

Склад циклової комісії 

"Правознавство"

 

Голова циклової комісії - Посудевський Валерій Цезарович 


 

БОГУН

Світлана Анатоліївна

викладач

КОВАЛЬЧУК

Олександр Іванович

викладач

КИРИЛЮК

Олена Володимирівна

викладач

КАЗМІНА

Оксана Володимирівна

викладач

ВИСЛОЦЬКИЙ

Владислав Петрович

викладач

КОЛЕСНИК

Аріанна Ігорівна

викладач

КОВТУН

Валентин Броніславович

викладач

СЕМЕНЮК

Ірина Геннадіївна

викладач

СЕМЕНЮК

Микола Олексійович

викладач

 

ЯЩУК

Володимир Миколайович

викладач

 

 

 

 

 

Склад циклової комісії 

"Інженерія програмного забезпечення"

 

Голова циклової комісії - Тростянський Борис Геннадійович

 


 

ГІНЕВСЬКА

Наталія Миколаївна

викладач

КУРОПАТКІН

Сергій Гаврилович

викладач

КЛИМЕНКО

Марія Юріївна

викладач

ГОНЧАРУК

Марія Миколаївна

викладач

 

ЯКУБОВСЬКА

Лідія Броніславівна

викладач

 

 

 

 

 

Пошук

Абітурієнту

Пам'ятаємо загиблих в АТО

Методичні матеріали

Відео: історія коледжу

Викладачам

Календар: свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Посилання

Яндекс.Метрика