Спортивні результати за 2016-2017 н.р.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ 

 

 

п/п

Прізвища, ім’я спортсмена

Зайняте

місце

Терміни та місце проведення змагань

1

Сущук Євген

І

3 грудня  у місті Бердичів проходила ІХ матчева зустріч з боксу між збірними командами Житомирської та Черкаської областей, присвячена пам’яті тренера з боксу М.М. Самойлова

І

12 -13 листопада  у місті Бердичеві проходив Чемпіонат Житомирської області з босу серед юніорів 2001-2002 та молоді 1999-2000 років народження

І

25-27 листопада  у місті Луцьк проходив міжнародний боксерський  турнір пам’яті майстра спорту України з боксу  Василя Лотоцького

2

Вітомський Денис

І

3 грудня  у місті Бердичів проходила ІХ матчева зустріч з боксу між збірними командами Житомирської та Черкаської областей, присвячена пам’яті тренера з боксу М.М. Самойлова

І

25-27 листопада  у місті Луцьк проходив міжнародний боксерський  турнір пам’яті майстра спорту України з боксу  Василя Лотоцького

І

12 -13 листопада  у місті Бердичеві проходив Чемпіонат Житомирської області з босу серед юніорів 2001-2002 та молоді 1999-2000 років народження

ІІІ

Чемпіонат України з боксу серед молоді 2016

3

Пашков Олег

І

12 -13 листопада  у місті Бердичеві проходив Чемпіонат Житомирської області з босу серед юніорів 2001-2002 та молоді 1999-2000 років народження

4

Диняк Олексій

І

13 листопада у м. Житомир відкритий Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків та жінок, юнаків та старших юнаків 2001 – 2002, 1999 – 2000 років народження з панкратіону

5

Єрін Максим

І

13 листопада у м. Житомир відкритий Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків та жінок, юнаків та старших юнаків 2001 – 2002, 1999 – 2000 років народження з панкратіону

6

Поліщук Володимир

(тренер Демчук М.К.)

ІІ

13 листопада у м. Житомир відкритий Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків та жінок, юнаків та старших юнаків 2001 – 2002, 1999 – 2000 років народження з панкратіону

І

23 грудня  відкритий кубок м. Житомира з змішаних єдиноборств ММА

ІІ

24-25 грудня 2016 року  чемпіонат міста Житомир з кікбоксингу WAKO «СПРАВЖНЯ РУСЬ».

7

Антонюк Анатолій

(тренер Демчук М.К.)

ІІ

24-25 грудня 2016 року  чемпіонат міста Житомир з кікбоксингу WAKO «СПРАВЖНЯ РУСЬ».

ІІ

3-5 червня м. Івано-Франківськ Чемпіонат України з фрі-файту серед  юніорів (розділ LF)

І

відкритий кубок Вінничини з фрі-файту

ІІ

28 квітня 2017 Чемпіонат України  з фрі-файту серед юніорів

8

Бочкарьов Іван

(тренер Демчук М.К.)

ІІІ

22-24.09.2016 р. м. Ірпінь всеукраїнський меморіальний турнір «Захисник Вітчизни»

9

Юлія Мельничук

І

10 грудня у м. Хмельницький,  міжобласний турнір з легкої атлетики «Подільська зима».

І

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

10

Ольга Мельничук

І

10 грудня у м. Хмельницький,  міжобласний турнір з легкої атлетики «Подільська зима».

І

25-26 листопада в м. Київ, ШВСМ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Операйла

 

 

І

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

11

Чулячеєв Олег

І

13 по 17 вересня  м. Бердичів XVIII Міжнародний турнір з боксу на призи братів Кличко

учасник

Чемпіонат світу з боксу серед молоді

ІІ

Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Анатолія Петрова.

12

Грабовський Василь

І

м. Коростень чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

13

 Рус Ілля

І

м. Коростень чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

ІІ

чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ.

14

Балла Олександр

І

м. Коростень чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

ІІ

чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ.

15

Курачевський Ілля

ІІІ

м. Коростень чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

І

чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ.

16

Шурабура Владислав

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

18-20 листопада у місті Шостка відбувся десятий міжнародний турнір по індорхокею пам’яті Федоренко О.М..

 

 

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІІ

міжнародний турнір з індорхоккею  пам’яті Жмакіна В.А.

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.

17

Нікітін Дмитро

ІІІ

чемпіонат Європи серед юнаків

І

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

18

Чупріна Олена

(тренер Булгар М.П.)

ІІІ

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

19

Перківський Станіслав

ІІІ

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

20

Крищук Богдан

(тренер Булгар М.П.)

І

Чемпіонат Області з баскетболу серед юнаків

21

Карбовський Владислав

(тренер Булгар М.П.)

І

Чемпіонат Області з баскетболу серед юнаків

22

Лойко Анатолій

(тренер Булгар М.П.)

ІІІ

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

23

Лямпарський Антон

ІІІ

відкритий чемпіонат у м. Вінниці по самбо

24

Шаленик Ілля

І

Чемпіонат області з боксу

25

Овчінніков Максим

ІІІ

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

26

Войциховський Віталій

ІІІ

чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби серед молоді 1997-1999р.н..

27

Яремчук Олександр

(тренер Замега О.В.)

ІІ

обласні змагання з легкої атлетики серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

28

Борисевич Віталій

І

чемпіонаті Бердичівщини з футзалу серед чоловіків сезону 2016-2017р.

29

Ростковський Ростислав

І

чемпіонаті Бердичівщини з футзалу серед чоловіків сезону 2016-2017р.

30

Новотна Олена

(тренер Латюк А.А.)

ІІІ

відкритий чемпіонат м. Хмільника з настільного тенісу серед дівчат 2002 р. народження і молодших.

ІІ

особисто-командні змагання серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з настільного тенісу

31

Мазур Вадим

(тренер Латюк А.А.)

ІІ

особисто-командні змагання серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з настільного тенісу

32

Ковальчук Сергій

(тренер Латюк А.А.)

ІІ

особисто-командні змагання серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з настільного тенісу

33

Капралюк Іван

(тренер Латюк А.А.)

ІІ

особисто-командні змагання серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з настільного тенісу

34

Сахнов Олександр

ІІ

Відкритий Чемпіонат міста Києва з Кікбоксингу ВТКА.

35

Шепетюк Андрій

ІІІ

чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо.

36

Заремблюк Сергій

ІІІ

чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо.

37

Лямпарський Антон

ІІ

чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо.

38

Нікітіна Мирослава

І

чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо.

39

Голубєв Олександр

І

чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо.

40

Сукач Сергій

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

18-20 листопада у місті Шостка відбувся десятий міжнародний турнір по індорхокею пам’яті Федоренко О.М..

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

 

 

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.

41

Байдик Денис

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

18-20 листопада у місті Шостка відбувся десятий міжнародний турнір по індорхокею пам’яті Федоренко О.М..

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

42

Вінничук Іван

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

43

Рудніцький Вадим

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

18-20 листопада у місті Шостка відбувся десятий міжнародний турнір по індорхокею пам’яті Федоренко О.М..

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.

44

Поліщук Максим

 

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

18-20 листопада у місті Шостка відбувся десятий міжнародний турнір по індорхокею пам’яті Федоренко О.М..

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

45

Косаківський Дмитро

ІІ

14-16 жовтня в місті Вінниця  проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.

46

Фурзіков Іван

І

8 по 11 грудня в місті Шостка відбувся чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед юніорів 1999-2000 р.н..

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІІ

міжнародний турнір з індорхоккею  пам’яті Жмакіна В.А.

47

ГоробецьДмитро

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІІ

міжнародний турнір з індорхоккею  пам’яті Жмакіна В.А.

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.

48

Самойленко Роман

І

міжнародний  турнір з хокею на траві «Олімпійські надії» серед юнаків 2000 р.н. та молодше

ІІІ

міжнародний турнір з індорхоккею  пам’яті Жмакіна В.А.

ІІ

чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 1999 – 2000 років народження.